ANDROİD UYGULAMA GELİŞTİRME

Mobil uygulamaların herkes tarafından kullanıldığı ve yazılım teknolojilerin gittikçe küçülerek cep telefonu, tablet ve iPad formatına dönüştüğü günümüzde Android uygulama geliştirme yapmak ve bu uygulama ile kullanıcılar karşısına çıkmak neredeyse bir zorunluluk haline gelmiştir.

Android İşletim Sistemi

Mobil işletim sistemleri içerisinde Türkiye’de çoğunlukla kullanılan Android işletim sistemi için egegen mobil yazılım ekibi Android uygulama geliştirme konusunda deneyimli ve yapmış olduğumuz projeleri referans gösterebilecek bir yapıdadır. Geliştirdikleri mobil uygulamalar Android’in dünya çapındaki tüm teknolojik gelişmeleri takip edilerek yapılmaktadır.

Kullanıcı Dostu Android Mobil Uygulama

Android uygulama geliştirme konusunda yetkin olan ekibimiz tüm ihtiyaçlarını kendi bünyesinde karşılamaktadır. Web servis yazılımının yapılmasından mobil tasarıma kadar tüm süreçler egegen İnternet Hizmetleri çatısı altında gerçekleşmekte ve sonuç olarak kullanıcıların deneyimlerine uyan, kullanışlı ve şık bir mobil uygulama ortaya çıkmaktadır.

Türkiye’deki kullanıcıları düşündüğümüzde yeniliklere hızla alışan ve eski sürümleri kullanmaktan çabuk vazgeçen bir kitle olduğunu görmekteyiz. Bu sebeple egegen olarak ortaya koymuş olduğumuz mobil uygulamalar için güncellemeleri takip ederek, firmaları da bilgilendirerek gerekli geliştirmeleri uygulamaktayız.

Kurumsal Android Uygulama

Kurumsal firmaların farklı ihtiyaçları için mobil uygulamalar geliştirilebilir. Yalnızca kurumsallığın ön plana çıktığı uygulamalar da olabilir, ürün satışı veya marka bilinirliği için de mobil uygulama geliştirilebilir. Bizim geliştirdiğimiz Android uygulamalar tüm bu amaçlara uygun şekilde dizayn edilebilmektedir. Android uygulama geliştirme için egegen’i tercih edin, ihtiyacınız olan mobil uygulamayı eksiksiz ve kaliteli olarak size sunalım.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Message
Your Name *
Your Email *
Website

Bize Ulaşın

Aşağıdaki formu doldurun veya telefonlarımızdan bize ulaşın.

Bize Ulaşın

Phone: 5382704536