MOBİL UYGULAMA GELİŞTİRME

Müşterilerimize iPhone, iPad, Android ve diğer mobil işletim sistemlerinde tam donanımlı uygulama çözümleri sunuyoruz. Talepleriniz ve önerilerimiz doğrultusunda uygulamaların özelliklerinin belirlenmesinden tasarımına, storyboard çalışmasından yazılımına, bir uygulamayı hayata geçirmek için gereken tüm çalışmayı müşterilerimiz ile birlikte oluşturuyoruz.

WebMobilYazılım ekibi olarak hayata geçirdiğimiz iPhone, iPad, Android ve diğer mobil işletim sistemlerindeki uygulamalar sayesinde iPhone platformunda nelerin başarılı olduğunu ve nelerin olmadığını çok iyi biliyoruz.

Var olan iPhone uygulamalarınızın iPad'in geniş ekranına taşınması, sadece iPad'e özel uygulamalarınızın geliştirilmesi konusunda ya da diğer platformlarda yer alan mobil uygulamanızı Android dünyasına taşımak veya sadece Android dünyasına özel bir uygulamaya sahip olmak istiyorsanız bizi arayın. Uygulamalarınıza farklı bir bakış açısı getirmek için doğru adrestesiniz.

Kullanıcılarımızın fikir ve yorumları her seferinde daha iyiyi bulmamız için bize yardımcı oluyor. Fikrinizin iPhone, iPad, Android ve diğer mobil işletim sistemlerindeki standartlarında en iyi hale gelmesi için bize hemen ulaşabilirsiniz.

Mobil Yazılım Hizmetlerimiz:

  • Android Uygulama Geliştirme
  • IPhone Uygulama Geliştirme
  • Android Tablet Uygulama Geliştirme
  • IPhone Tablet Uygulama Geliştirme

 

EK BİLGİLER:

MOBİL UYGULAMANIZ İÇİN FİRMA ARARKEN DİKKAT!