WEB TASARIM ÇÖZÜMLERİ

Özgün Tasarım ve SEO Dostu Kodlama

Web Tasarım konusunda bizi tercih etmeniz için gerekli maddeleri aşağıda sıralıyoruz.

Destek

WebMobilYazılım, firmanız için en son teknolojileri kullanarak hazırladığı web sitesiyle, rakiplerinizden bir adım önde olmanızı sağlar. Sizleri sürpriz maliyetler ile uğraştırmaz, arayıp ulaşamamak ve destek alamamak gibi kabuslardan kurtarır. Hosting, e-mail, güvenlik ve güncelleme ihtiyaçlarınızı hızla çözüme ulaştırır.

Arama Motorlarında Üst Sıralarda Olmak

Web sitenizi yayın hayatına başladıktan sonra şüphesiz en önemli konulardan biri arama motorlarında üst sıralarda çıkmaktır. Web sitenizin arama motorlarında üst sıralarda çıkabilmesi için tüm detaylara dikkat edip en uygun kodlamayı yapıyoruz.

Sunucu (Hosting ve e-mail)

WebMobilYazılım sunucularında kendi müşterileri haricindeki web sitelerine yer yoktur. Sadece WebMobilYazılım müşterilerine hizmet vermektedir, bu da web sitenizin ve e-maillerinizin çok daha güvenli, hızlı çalışmasına olanak sağlamaktadır.

Güvenlik

Web sitenizi dışarıdan gelecek olan saldırılara karşı en iyi teknolojileri, kullanım kolaylığını dikkate alarak sağlıyoruz. Böylelikle istenmeyen durumlarla karşı karşıya kalmamış oluyorsunuz.

Özgün Tasarım

Firmanızın web tasarımı konusunda sizi dinleyerek deneyimli ekibimizle birlikte genel beğeni kazanmış web tasarımları oluşturuyoruz. Özgün tasarımlarımız firmanızın kurumsal konseptine uygun şekilde hazırlanır.

Danışmanlık

Günümüzde internet teknolojileri büyük bir hızla yenilenmektedir. Firmanızın web sitesinin bu değişime ve gelişime ayak uydurabilmesi için gerekli planlamayı yapıyoruz.

 

EK BİLGİLER:

WEB SİTESİ YENİLEME ÖNCESİ BİLMENİZ GEREKENLER

WEB SİTESİ TASARIMI NEDEN ÖNEMLİDİR?